ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ

ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ

Farklı dokular ve renklerde yüzlerce alternatifi olan alüminyum cephe sistemleri yalıtım yönünden yüksek performansa sahip sistemlerdir. Ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı uygun detay çözümleri ile birlikte üst sınırlara çıkabilmektedir. Panel cephelerde yapı metal paneller yardımı ile kaplanmaktadır. Alüminyum giydirme cephe sistemleri; klasik beton duvarların aksine, dış ortamla iç yaşam alanını estetik bir şekilde birleştiren, yapısal ve görsel birçok avantajı olan sistemlerdir.

Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin amacı; ana yükden bağımsız olarak sadece kendi ağırlığını taşıyan, iç ortamı rüzgâr, ısı değişiklikleri ve yağış gibi dış etkenlerden koruyan bir zarf ile yapıyı kaplamak, bu işlemi yaparken de Duva Alüminyum  yenilikçi modern mimarinin estetik anlayışından azami derecede faydalanmaktır.

Duva Alüminyum olarak şık ve güvenilir bir mimari uygulamanın hedeflendiği alüminyum giydirme cephe uygulamaları için bilgi ve tecrübe birikiminin yanında, her biri kendi alanında uzman profesyonel bir ekibe sahip olan Duva Alüminyum olarak sizin için önem arz etmekte ve çalışmaktayız.