Hakkımızda

Hakkımızda

Mardin Duva Aluminyum

Hakkımızda

Misyonumuz
Uzman çalışanlarımız ve güçlü teknik kadromuz ile verimli, güvenilir ve dinamik ekip ruhu ile müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden müşterilerine kaliteli çözüm ve hizmet sunmak.


Vizyonumuz

Çağdaş yenilikçi teknoloji bilgisine sahip, kurumsallaşma yolunda hızla yol alan ve sürekli kendini iyileştiren,geliştiren ve yenileyen çalışmalarla markalaşarak güvenirliğini ve sürekliliğini ilke edinen lider firma olmak.


Biz Kimiz ?

Cam sistemlerine estetik görüntü kazandıran, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı alüminyum doğrama ve esnaflarımızın en çok tercih ettiği son teknoloji alüminyum doğrama ürünlerimiz 1997 yılından bu yana Mardin ve bölgesinde üretim, montaj ve satış sonrası 7/24 destek hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemeyi, ince işçilik ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Kendi üretim atölyemizde ürettiğimiz alüminyum doğrama ürünlerle söz verdiğimiz gibi zamanında montaj ve teslimatını yapıyoruz. Mardin'de Alüminyum doğrama alanında ister kamu kuruluş, ister cafe, restoran veya evler olsun her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Duva Alüminyum olarak daima özveri ve titizlikle çalıştık çalıyoruz. Duva Alüminyum olarak bir çok büyük projelere imza attık. Daima gelişme yönünde ilerledik. Teknolojiye ayak uydurarak ismimizi daha çok duyurmak ve yaptığımız iş ve projeleri sadece Mardin değil tüm Türkiye’ye göstererek ve hizmet vererek ilerlemek istiyoruz. 

Cam sistemlerine estetik görüntü kazandıran, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı alüminyum doğrama ve esnaflarımızın en çok tercih ettiği son teknoloji alüminyum doğrama yapmaktayız. Duva Alüminyum olarak her türlü işlerinizi yapmaya adayız.İşletmenize estetik bir görünüm kazandırmaya hazırız.Duva Alüminyum olarak firmamız 2010 yılından bu yana çok sayıda işe imza atmıştır.İşyerinizin, işletmenizin görünümü ve estetiği ile farkınızı ortaya koymaktayız.Siz yeter ki isteyin biz yapalım.

Duva Alüminyum olarak vermiş olduğumuz hizmetler:

-Alüminyum doğrama

-Alüminyum  Cephe sistemleri, Silikon Cephe Cam Giydirme

-Kompozit Panel Kaplama Sistemleri.  

-Alüminyum Korkuluk Sistemleri

-Alüminyum Pencere Kapı Sürme Sistemleri

- Fotosel otomatik Kapı.

- Otomatik Kepenk Sistemleri

-Giyotin Cam Balkon sistemleri

-Otomatik Pergole Tente Sistemleri

-Çelik Çatı #Sundurma #Polikarbon Işıklı SistemlerEğitimli ve seçkin pazarlama ve satış kadrosu,

  • Güçlü ve deneyimli teknik kadrosu,
  • ISO 9001, ISO 14001 ve CE Standartlarına sahip malzemeleri ve taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi sayesinde,  Alüminyum sistemlerihizmeti vermekteyiz.
  • Kuruluşundan itibaren, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız yönetici ve çalışanlarıyla birlikte bu ilkeye sadık kalarak tüm çalışmalarına ile aynı hassasiyet ile devam etmektedir.

Deneyimlerimiz ve çalışma prensiplerimizle esnek alüminyum  ile ilgili her türlü taleplerini yerine getirmek için hizmetinizdeyiz.

Unleash your creative potential with Wexim

Aklınızdaki Tüm Sorular için Lütfen Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz
DUVA ALUMİNYUM

DUVA ALUMİNYUM

"Cam sistemlerine estetik görüntü kazandıran, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı alüminyum doğrama ve esnaflarımızın en çok tercih ettiği son teknoloji alüminyum doğrama ürünlerimiz 1997 yılından bu yana Mardin ve bölgesinde üretim, montaj ve satış sonrası 7/24 destek hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemeyi, ince işçilik ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Kendi üretim atölyemizde ürettğimiz alüminyum doğrama ürünlerle söz verdiğimiz zamanda montaj ve teslimatını yapıyoruz. Mardin'de Alüminyum doğrama alanında ister kamu kuruluş, ister cafe, restaurant veya evler olsun her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutamaktayız."